Multikino

Версія сайту: Рос | Укр


Місто злодіїв (2010)

Town, The

Кіно

Тривалість

124 хв.

Країна

США

Режисер

Бен Aффлек

Прем`єра в світі

2010-09-08

Рейтинг фільму

7.5(2 голосів)

У Бостоні кожен рік відбувається більше 300 пограбувань банків. І більшість професіоналів, що спеціалізуються в цій області, живуть в окрузі під назвою Чарльстон загальною площею одна квадратна миля.

Дуг МакРей - один з них, але на відміну від більшості у Дуга був шанс на успіх, шанс на те, щоб не йти по кримінальній доріжці свого батька. Проте замість цього він став фактичним лідером групи безжальних грабіжників банків, які пишаються тим, що беруть все, що хочуть, і виходять сухими з води. Єдина родина Дуга - його партнери по злочинному ремеслу, особливо Джем, який, незважаючи на всю свою непередбачуваність і дикий норов, ближче всього до того, що Дуг розуміє під словом «брат».

Проте все змінилося після однієї справи, в ході якого Джем ненадовго захопив заручницю - банківського менеджера Клер Кісі. Коли грабіжники дізнаються, що дівчина живе в самому Чарльстоні, Джем починає нервувати і вирішує перевірити, як багато вона встигла помітити. Знаючи, на що здатний Джем, Дуг бере цю справу на себе. Він розшукує Клер, і та навіть не уявляє, що в їх «випадкової» зустрічі немає нічого випадкового і що цей чарівний незнайомець - один з тих людей, які тримали її життя в своїх руках усього кілька днів тому.

Тяжіння між героями переростає в пристрасний роман, і Дуг хоче залишити злочинну життя і назавжди покинути місто злодіїв. Але враховуючи, що у нього на хвості федерали під керівництвом агента Фроулі, а Джем починає сумніватися в його благонадійності, Дуг розуміє, що вийти зі справи буде непросто і, що ще гірше, це може поставити під удар Клер. У результаті вибір у нього невеликий: зрадити друзів або втратити кохану жінку.