Multikino

Версія сайту: Рос | Укр


Гра (2009)

Game

Кіно

Країна

США

Прем`єра в світі

2009-09-04

Рейтинг фільму

10(1 голосів)

Дія фільму відбувається в недалекому утопічному майбутньому, де високий розвиток нано-технологій дозволив технологічному генієві, Кену Кастлу, з'єднати відеогру з реаліті-шоу і змоделювати ультрафункціональну, мультиплеєрну гру «Вбивці», яка стала місцем існування місцевих злочинців.

Джон Тіллман — один з в'язнів камери смерті, схоплений і відправлений на довічний термін за злочин, якого він не здійснював, повинен взяти участь в Грі, щоб отримати помилування. Для одного багатого, молодого гравця, Джон Тіллман це — Кейбл, всього лише сім, керований персонаж гри. Завдяки своїм бойовим здібностям і фізичній силі, Кейбл стає національним героєм і займає перші позиції в грі.

Кожного тижня, мільйони людей у всьому світі в режимі онлайн стежать за ним і сотнею інших смертників, які беруть участь в битвах гри. На думку групи бунтівників, яка протистоїть Кастлу, його гра — це високотехнологичесськоє рабство, а він є тим критичним елементом, який необхідно знищити. Кейбл/Тіллман виявився між двома потужними протиборчими силами, які не зацікавлені, щоб він вижив. З кожним кроком, за яким спостерігають мільйони, Джон Тілман б'ється, щоб отримати свободу, відновити свою особу і скинути систему, яка його ув'язнила.