Multikino

Версія сайту: Рос | Укр


Квант милосердя (2008)

Quantum of Solace

Кіно

Тривалість

120 хв.

Країна

Великобританія, США

Режисер

Марк Форстер

Прем`єра в Україні

2008-11-06 , B&H

Прем`єра в світі

2008-11-05

Рейтинг фільму

9.64(70 голосів)

Після зради Веспер, агент 007 бореться з бажанням перетворити останнє завдання на особисту вендету. У пошуках істини, Бонд і М допитують Містера Уайта, від якого дізнаються, що Організація, що шантажувала, Веспер набагато складніша і небезпечніша, ніж можна було подумати.

Судмедексперти Mi6 встановлюють зв'язок Веспер з анонімним банківським рахунком на Гаїті. Там Бонд випадково знайомиться з бойовою дівчиною Каміллой, яка теж жадає помсти. Через Каміллу Бонд виходить на Домініка Гріна, жорстокого бізнесмена і не останню людину в Організації.

Побувавши в Австрії, Італії і Південній Америці, Бонд дізнається про сумісну змову Гріна і генерала Медрано з метою встановлення контролю над світовими запасами нафти. Використовуючи можливості Організації і вірних йому людей в ЦРУ і британській розвідці, Грін обіцяє генералові повалити існуючий режим у вигаданій латиноамериканській країні, в обмін на, здавалося б, пустинну ділянку землі.

Бонд удається до допомоги старих друзів, щоб встановити істину. Чим ближче до встановлення особи людини, яка штовхнула Веспер на зраду, тим складніше Бонду бути на крок попереду ЦРУ, терористів і навіть М, щоб розкрити лиходійський план Гріна і зупинити його Організацію.

Втративши кохану два роки тому, Бонд не залишає надії знайти відповіді на питання, які його турбують. Під час розшукових дій, далеко не завжди схвалюваних М, Джеймс виходить на слід мільярдера Домініка Гріна, психопата-лицеміра, з одного боку, борця за екологію на планеті, а з іншого, здатного орган...

Далі