Multikino

Версія сайту: Рос | Укр

Деніел Редкліфф

... Гаррі Поттер

Руперт Грінт

... Рон Віслі

Емма Вотсон

... Герміона Гренжер

Роббі Колтрейн

... Хагріт

Ральф Файнс

... Лорд Волдеморт

Усі творці


Гаррі Поттер та орден Фенікса (2007)

Harry Potter and the Order of the Phoenix

Кіно

Тривалість

138 хв.

Країна

США

Режисер

Девід Йетс

Прем`єра в Україні

2007-07-19 , Кіноманія

Прем`єра в світі

2007-07-11

Рейтинг фільму

9(1540 голосів)

Гаррі проводить свій п'ятий рік навчання в школі Хогвартс і виявляє, що багато хто з членів чарівного співтовариства заперечують сам факт недавнього змагання юного чарівника із втіленням всесвітнього зла Лордом Волдемортом, роблячи вигляд, що не мають ні найменшого поняття про те, що лиходій повернувся.

Побоюючись, що поважний глава Хогвартса Альбус Дамблдор поширює брехливі слухи про повернення Волдеморта, прагнучи підірвати авторитет міністра магії Корнеліуса Фаджа й надалі зайняти його місце, Корнеліус призначає нового професора захисту від темних мистецтв, що повинен буде пильно стежити за Дамблдором і студентами Хогвартса.

Але схвалений міністерством курс лекцій по захисній магії професора Долорес Амбрідж виявляється на практиці абсолютно марним - юні чарівники просто нездатні протистояти дії темних сил, що загрожують їм і всьому чарівному співтовариству. І тоді, на настійну вимогу своїх друзів Герміони й Рона, Гаррі бере ініціативу у свої руки.

Таємно зустрічаючись із невеликою групою студентів, що називає себе Загоном Дамблдора, Гаррі навчає їх самозахисту від темних сил, готуючи відважних чарівників до незвичайної сутички, що чекає їх попереду.