Multikino

Версія сайту: Рос | Укр

Втрата легенди: помер актор театру і кіно Андрій Мягков

Втрата легенди: помер актор театру і кіно Андрій Мягков

multikino.com, 19.02.2021 17:03, (прочит: 786 раз, коментовано: 0 раз)

18 лютого 2021 року світ попрощався з легендарним радянським актором Андрієм Мягковим, відомим головними ролями у фільмах «Службовий роман», «Іронія долі» та «Брати Кармазові».

Офіційна причина загибелі не розголошується, однак, за даними «Известий», смерть настала через гостру серцеву недостатність. Ще до приїзду лікарів Андрія Мягкова у квартирі знайшла дружина – акторка Анастасія Вознесенська.

Свій творчий шлях актор розпочав з гри у театрі і лише згодом йому запропонували роль у кіно – «Пригоди зубного лікаря». Так Мягков забув про свою хіміко-технологічну освіту й остаточно вирішив присвятити себе кінематографу. Найуспішнішим проектом актора була стрічка «Іронія долі, або З легким паром!», що вийшла 1 січня 1976 року і стала символом новорічних свят, який зберігається й донині. Уже через рік у світ вийшов ще один успішний фільм «Службовий роман», після якого кар’єра Андрія почала рости вгору з шаленим темпом. Далі він лише набирав популярності, з його участю вийшло багато фільмів, найвідоміші з яких: «Дні Турбіних», «Гараж», «Гонки по вертикалі», «Жорстокий романс».

З 2011 року актор зовсім не знімався у фільмах, проте відкрито критикував сучасний російський кінематограф і за його якість, і за те, що не запрошували його на зйомки.

Останні роки Мягков жив у Москві зі своєю дружиною, дітей у них не було. Проте про трагічну подію уже відгукнулося багато кінокритиків та колег актора. Це людина, яка дійсно зробила вагомий внесок в історію кінематографу. Людина, яка подарувала нам приємне відчуття ностальгії й передноворічного дива.Фуштей ДіанаЧитайте також:
Роскосмос вибрав акторів для польоту в космос
Netflix зніме продовження фільму про сестру Шерлока Холмса
Warner Bros. шукає чорношкірого режисера для фільму про Супермена
Телеканал NBC відмовився від трансляції "Золотого глобуса"
Дизайни кафе, які приваблюють відвідувачів

Фуштей Діана