Multikino

Версія сайту: Рос | Укр

Став відомий формат проведення церемонії вручення нагород

Став відомий формат проведення церемонії вручення нагород "Оскар-2021"

Галина Цвик, 03.12.2020 12:00, (прочит: 777 раз, коментовано: 0 раз)

Сама церемонія призначена на 25 квітня.


Видання Variety, зі слів представника Американської кіноакадемії, розповіло, що церемонія вручення нагород «Оскар» в 2021 році пройде очно. Незважаючи на перенесення заходу на кінець квітня через пандемію коронавируса, організатори розраховують провести його в традиційному форматі, а не віртуальному.За традицією «Оскар» проходить в залі кінотеатру Dolby Theatre в Лос-Анджелесі, двері якого відкриють для гостей, навіть якщо інші кінотеатри в країні все ще будуть закриті. Правда, поки неясно, скільки кінодіячів зможе відвідати церемонію з урахуванням того, що зал розрахований на 3400 місць. Відомо, що представники кінокадеміі недавно відвідали Dolby Theatre, щоб подивитися, яким чином вони зможуть забезпечити безпеку гостей.

Представники кінотеатру відмовилися від коментарів.

Нагадаємо, що церемонія «Еммі», що пройшла у вересні, була проведена в гібридному форматі. Деякі зірки брали участь в живій записи з провідним Джиммі Кіммел, а багато номінанти приєдналися до вручення нагород за Zoom.

Сама церемонія призначена на 25 апреля.Ізданіе Variety, зі слів представника Американської кіноакадемії, розповіло, що церемонія вручення нагород «Оскар» в 2021 році пройде очно. Незважаючи на перенесення заходу на кінець квітня через пандемію коронавируса, організатори розраховують провести його в традиційному форматі, а не віртуальному.

За традицією «Оскар» проходить в залі кінотеатру Dolby Theatre в Лос-Анджелесі, двері якого відкриють для гостей, навіть якщо інші кінотеатри в країні все ще будуть закриті. Правда, поки неясно, скільки кінодіячів зможе відвідати церемонію з урахуванням того, що зал розрахований на 3400 місць. Відомо, що представники кінокадеміі недавно відвідали Dolby Theatre, щоб подивитися, яким чином вони зможуть забезпечити безпеку гостей.

Представники кінотеатру відмовилися від коментарів.

Нагадаємо, що церемонія «Еммі», що пройшла у вересні, була проведена в гібридному форматі. Деякі зірки брали участь в живій записи з провідним Джиммі Кіммел, а багато номінанти приєдналися до вручення нагород за Zoom.

Сама церемонія призначена на 25 квітня.Читайте також:
Премєра ролика приквела "Ігри престолов"
Режисерська версія "Роккі 4" вийде в театральний прокат
Корейська серіал "Гра в кальмара" встановив рекорд на Netflix
Четырехместная палатка для отдыха на природе: преимущества варианта и критерии выбора
Чи можна заробити граючи в казино?

Variety, Аериканська кіноакадеія, Оскар, Оскар 2021