Multikino

Версія сайту: Рос | Укр

Райан Рейнольдс отримав повний контроль над

Райан Рейнольдс отримав повний контроль над "Дедпулом 3"

Галина Цвик, 02.12.2020 22:00, (прочит: 1092 раз, коментовано: 0 раз)

Рейнольдс отримав все, про що просив за час довгих переговорів зі студією.


Після майже року чуток і домислів франшиза «Дедпул» нарешті знову почала набирати обертів, і Marvel вже привернула для написання сценарію третьої частини сестер Моліна. Внутрішні джерела студії стверджують, що творчий дует буквально підкорив Кевіна Файгі і Райана Рейнольдса своїм баченням пригод Уейда Уїлсона, і співпраця передбачається найтісніша

Сестри - не новачки в жанрі комедій з дорослим рейтингом, і тим не менше їм все одно доведеться покладатися на Рейнольдса, який був рушійною силою франшизи балакучого найманця з моменту її зародження. Раніше по Мережі ходили чутки, що «Дедпул 3» багато в чому застопорився через те, що актор хоче отримати вагомий творчий контроль над стрічкою, що вступало в протиріччя з позицією Файгі.

Однак тепер Деніел Ріхтман стверджує, що Рейнольдс отримав все, про що просив за час довгих переговорів зі студією. Це означає, що фільм збереже рейтинг R, а сам артист отримає над тим, що відбувається, бажаний творчий контроль і солідний гонорар на додачу.

«Райан Рейнольдс переміг і отримав від Файгі і Marvel все, чого хотів: творчу свободу, більшу зарплату і багато іншого», - підкреслив Ріхтман в своєму блозі.Читайте також:
Корм для котів преміум класу: що пропонують Brit Premium та Josera?
5 разів, коли серіал «Війни клонів» передвіщав перехід Енакіна на темний бік
Названа дата виходу гри "Call of Duty: Black Ops 6"
Кімната для покеру Покер: чим привабливий майданчик?
Як обрати міжкімнатні двері для домашнього кінотеатру: поради та рекомендації

Дедпул, фільм, Marve, Райан Рейнольдс