Multikino

Версія сайту: Рос | Укр

Disney + перезапустить

Disney + перезапустить "Чорного плаща"

multikino.com, 18.11.2020 02:00, (прочит: 172 раз, коментовано: 0 раз)

Девізом персонажа є фраза: "Я - жах, що летить на крилах ночі"


Потоковий сервіс Disnet + намір відродити один з популярних в минулому супергероїчних проектів "Чорний Плащ" (1991-1992). Як зазначає видання Variety, мова йде про анімаційному серіалу, присвяченому чорному плащі. Його події відбувалися в тій же всесвіту, що дія "Качині історії"



У центрі сюжету супергерой-селезень, а також ряд його помічників і асистентів, таких як Зигзаг Маккряк, прийомна дочка головного героя Гусена і інші. Девізом персонажа є фраза: "Я - жах, що летить на крилах ночі". Серіал, що демонструвався з 1991 по 1991 рік був сповнений комічних елементів і по концепції нагадував історії про Зеленому Шершні.



Стверджується, що на даний момент у проекту ще немає сценариста, відомо лише, що одним з виконавчих продюсерів буде Сет Роген. Терміни робіт і можливий релізний графік поки не називаються. Нагадаємо, що раніше компанія Walt Disney перезапустила і самі "Качині історії". Нова версія серіалу була представлена ​​глядачам в 2017 році. У ній згадувався і Чорний Плащ, спочатку як герой старого телевізійного шоу, а потім і як дійсно існуючий герой.



Читайте також:
Фільм з Софі Лорен увійшов в десятку лідерів Netflix
Мел Гібсон зіграє в трилері творця "Пили 5"
Творці "Ліги справедливості Зака Снайдера" пообіцяли бомбу
Сильвестр Сталлоне зіграє в новому «Загін самогубців»
Paramount сняла с проката фильмы 2021 года