Multikino

Версія сайту: Рос | Укр

В Україні запустять онлайн-сервіс для перегляду фільмів

В Україні запустять онлайн-сервіс для перегляду фільмів

multikino.com, 25.12.2019 23:15, (прочит: 293 раз, коментовано: 0 раз)

Тепер всі новинки можна буде переглянути одразу


31 грудня 2019 в Україні в тестовому режимі починає роботу стрімінговая платформа Takflix. Онлайн-кінотеатр, де можна буде абсолютно легально подивитися нове українське кіно, буде працювати за наступним принципом: глядач платить 50 гривень за онлайн-квиток, а половина з суми буде йти режисерові і снімальной групі. Ідея Takflix належить його засновниці Наді Парфан, українському режисерові, продюсеру і куратору культурних проектів.

"За останні п'ять років в Україні з'явився не один десяток фільмів, якими можна сміливо пишатися. Ці стрічки подорожують по престижним фестивалям, виграють нагороди і все частіше викликають не тільки емоції глядачів, а й бізнес-інтерес сейлз-агентів, дистриб'юторів і бродкастерами усього світу , - говорить Парфан. - Незважаючи на це, українська аудиторія не завжди має доступ до нового українського кіно. в кінотеатрах його ставлять на дуже обмежений період або в незручні години, а на великих онлайн-платформах воно втрачається в тіні комерційного конте нта. На щастя, сучасні технології дають нові можливості кінодистрибуції. Пора цим скористатися".

Першою картиною, яку покажуть в онлайн-кінотеатрі, буде антиутопія "2020: Безлюдна країна" режисера Корнія Грицюка. Сеанс пройде 31 грудня 2019 о 20:20. Читайте також:
Почалася робота над третьою частиною "Джуманджі"
Крістоф Вальц заговорив про сиквел фільму "Аліта: Бойовий ангел"
Universal екранізують чергову "вампірську" історію
Меттью МакКонахі зіграв у бінго з пенсіонерами
Каннський кінофестиваль не будуть проводити онлайн

Takflix