Multikino

Версія сайту: Рос | Укр

Емілія Кларк розповіла про перенесені два інсульти

Емілія Кларк розповіла про перенесені два інсульти

multikino.com, 22.03.2019 23:25, (прочит: 1221 раз, коментовано: 0 раз)

Під час зйомок "Гри престолів"


Емілія Кларк напередодні опублікувала есе в The New Yorker, в якому вперше описала проблеми зі здоров'ям, з якими вона зіткнулася в самому початку зйомок "Гри престолів".

Британська актриса зізналася, що перенесла інсульт відразу після закінчення роботи над першим сезоном, який стався з нею під час тренування в спортзалі. Тоді їй було 24 роки.

Після операції Емілія довелося заново вчитися говорити: «З мого рота виривалися якісь дурниці, і я впала паніку. Я ніколи не відчувала такого страху, викликаного наближенням почуття приреченості, - сказала вона. - Переді мною пронеслося все моє майбутнє життя, яка більше не коштувала того, щоб жити. Я ж актриса - мені потрібно запам'ятовувати мої рядки зі сценаріїв. А тоді я не могла згадати навіть своє ім'я», - розповіла вона.

Після зйомок третього сезону «Гри престолів» Емілія знову вирушила на обстеження, яке виявило збільшення аневризми. Тоді, щоб уникнути повторного інсульту, їй була зроблена друга операція, на цей раз більш складна, з розкриттям черепа.

«Я виглядала так, немов пережила війну, більш жахливу, ніж будь-яка з тих, що пережила Дейенеріс», - зазначила Кларк.

Читайте також:
Хоакін Фенікс зіграє у новому фільмі Майка Міллса
Почалися зйомки нового фільма Веса Андерсона
Хейлі Стайнфілд у трейлері "Діккінсон" (ВІДЕО)
Вихід другого сезону "Жартую" з Джимом Керрі перенесли
Олівія Колман у трейлері серіалу "Корона" (ВІДЕО)