Multikino

Версія сайту: Рос | Укр

Купа фейків: Софі Тернер розповіла про зйомки

Купа фейків: Софі Тернер розповіла про зйомки "Гри престолів"

multikino.com, 10.10.2018 05:00, (прочит: 958 раз, коментовано: 0 раз)

Все заради секретності!


Софі Тернер, яка зіграла Сансу Старк, розповіла, що на знімальному майданчику останнього сезону були прийняті безпрецедентні заходи безпеки – щоб уберегтися від спойлерів і папараці.

Так, було знято кілька альтернативних фіналів шоу, і в результаті навіть самі актори до останнього не знають, як саме закінчиться серіал, а шоураннери вдалися до зйомки фейкових сцен, які не мають безпосередньо до сюжету "Ігри престолів" відношення.

"Божевільна абсолютно секретність, у сценарії міняли імена акторів, змінювали назви прямо в процесі зйомок. Не сезон, а якесь "Древо Життя", – наводить Vulture слова акторки, що має на увазі фільм Терренса Маліка 2011 року The Tree of Life.

Тернер додала, що у них в арсеналі був спеціальний drone killer – вбивця дронів, який просто без попереджень збивав все, що починало літати над майданчиком. "Не знаю, як це було зроблено, але дрони просто падали", – каже Софі.

За її словами, якось у Хорватії вони вбралися у свої сценічні костюми і просто півдня ходили в них туди-сюди, щоб обдурити папараці, які чергували на стратегічних висотках. 

Читайте також:
Джордж Мартін розповів про свої ідеї фіналу "Гри престолів"
Вийшов трейлер повнометражного фільму "Аббатство Даунтон" (ВІДЕО)
Рене Зеллвегер натякнула на продовження "Щоденника Бріджит Джонс"
Вийшов другий трейлер "Дуже дивних справ" (ВІДЕО)
Раян Рейнольдс і Джоді Комер на зйомках нового фільму (ФОТО)

Софі Тернер, Гра престолів