Multikino

Версія сайту: Рос | Укр

Купа фейків: Софі Тернер розповіла про зйомки

Купа фейків: Софі Тернер розповіла про зйомки "Гри престолів"

multikino.com, 10.10.2018 05:00, (прочит: 841 раз, коментовано: 0 раз)

Все заради секретності!


Софі Тернер, яка зіграла Сансу Старк, розповіла, що на знімальному майданчику останнього сезону були прийняті безпрецедентні заходи безпеки – щоб уберегтися від спойлерів і папараці.

Так, було знято кілька альтернативних фіналів шоу, і в результаті навіть самі актори до останнього не знають, як саме закінчиться серіал, а шоураннери вдалися до зйомки фейкових сцен, які не мають безпосередньо до сюжету "Ігри престолів" відношення.

"Божевільна абсолютно секретність, у сценарії міняли імена акторів, змінювали назви прямо в процесі зйомок. Не сезон, а якесь "Древо Життя", – наводить Vulture слова акторки, що має на увазі фільм Терренса Маліка 2011 року The Tree of Life.

Тернер додала, що у них в арсеналі був спеціальний drone killer – вбивця дронів, який просто без попереджень збивав все, що починало літати над майданчиком. "Не знаю, як це було зроблено, але дрони просто падали", – каже Софі.

За її словами, якось у Хорватії вони вбралися у свої сценічні костюми і просто півдня ходили в них туди-сюди, щоб обдурити папараці, які чергували на стратегічних висотках. 

Читайте також:
Зі списку акторів "Гри престолів" зник головний герой
Опублікували трейлер фільму "Чесний чоловік" (ВІДЕО)
"Дивовижна місіс Мейзел" отримала нагороду Гільдії сценаристів США
Чому Вілл Сміт відмовився від ролі в "Матриці"
Передумали: Американська кіноакадемія покаже всі нагородження в ефірі

Софі Тернер, Гра престолів