Multikino

Версія сайту: Рос | Укр

Оголосили номінантів 90-ї кінопремії

Оголосили номінантів 90-ї кінопремії "Оскар"

multikino.com, 24.01.2018 00:10, (прочит: 840 раз, коментовано: 0 раз)

Дев'ять претендентів серед найкращих фільмів


Ювілейна 90-а церемонія вручення нагород Американської кіноакадемії пройде 4 березня в Лос-Анджелесі, її ведучим знову стане Джиммі Кіммел.



Кращий фільм

«Клич мене своїм ім'ям»

«Темні часи»

«Дюнкерк»

«Геть»

«Леді Берд»

«Примарна нитка»

«Секретне досьє»

«Форма води»

«Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі»



Кращий режисер

Пол Томас Андерсон - «Примарна нитка»

Грета Гервіг - «Леді Берд»

Крістофер Нолан - «Дюнкерк»

Джордан Пив - «Геть»

Гільєрмо дель Торо - «Форма води»



Кращий актор

Дензел Вашингтон ( «Роман Ізраел, Esq.»)

Деніел Дей-Льюїс ( «Примарна нитка»)

Деніел Келууя ( «Геть»)

Гері Олдман ( "Темні часи»)

Тімоті Шаламе ( «Клич мене своїм ім'ям»)



Кращий актор другого плану

Віллем Дефо ( «Проект" Флорида "»)

Річард Дженкінс ( «Форма води»)

Крістофер Пламмер ( «Всі гроші світу»)

Сем Рокуелл ( «Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі»)

Вуді Харрельсон ( «Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі»)



Краща актриса

Френсіс Макдорманд ( «Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі»)

Сірша Ронан ( «Леді Берд»)

Марго Роббі ( «Тоня проти всіх»)

Меріл Стріп ( «Секретне досьє»)

Саллі Хокінс ( «Форма води»)



Краща актриса другого плану

Мері Дж. Блайдж ( «Ферма" Мадбаунд "»)

Еллісон Дженні ( «Тоня проти всіх»)

Лорі Меткаф ( «Леді Берд»)

Леслі Менвіль ( «Примарна нитка»)

Октавія Спенсер ( «Форма води»)



Кращий оригінальний сценарій

Грета Гервіг - «Леді Берд»

Емілі В. Гордон, Кумейл Нанджіані - «Любов - хвороба»

Джордан Пив - «Геть»

Мартін МакДона - «Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі»

Гільєрмо дель Торо, Ванесса Тейлор - «Форма води»



Кращий адаптований сценарій

Аарон Соркін - «Велика гра»

Скотт Нойстадтер, Майкл Х. Вебер - «Горе-творець»

Джеймс Айворі - «Клич мене своїм ім'ям»

Скотт Френк, Джеймс Менголд - «Логан»

Верджіл Вільямс, Ді Ріїс - «Ферма" Мадбаунд "»



Кращий анімаційний фільм

«Бос-молокосос»

"Ван Гог. З любов'ю, Вінсент »

«Годувальниці»

«Таємниця Коко»

«Фердинанд»



Краща музика

Картер Беруелл - «Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі»

Джонні Грінвуд - «Примарна нитка»

Олександр Депла - «Форма води»

Джон Вільямс - «Зоряні війни: Останні джедаї»

Ханс Циммер - «Дюнкерк»



Краща пісня

"Mighty River" (з к / ф «Ферма "Мадбаунд"»)

"Mystery of Love" (з к / ф «Клич мене своїм ім'ям»)

"Remember Me" (з м / ф «Таємниця Коко»)

"Stand Up for Something" (з к / ф «Маршалл»)

"This is Me" (з к / ф «Найбільший шоумен»)



Кращий фільм на іноземній мові

«Квадрат» - Швеція

«Нелюбов» - Росія

«Про тіло і душу» - Угорщина

«Образа» - Ліван

«Фантастична жінка» - Чилі



Краща робота художника-постановника

 «Той, що біжить по лезу 2049»

«Дюнкерк»

"Красуня і чудовисько"

«Темні часи»

«Форма води»



Краща операторська робота

Роджер Дікінс - «Той, що біжить по лезу 2049»

Ден Лаустсен - «Форма води»

Хойте ван Хойтема - «Дюнкерк»

Бруно Дельбонель - «Темні часи»

Рейчел Моррісон - «Ферма" Мадбаунд "»



Кращий звук

«Той, що біжить по лезу 2049»

«Дюнкерк»

«Зоряні війни: Останні джедаї»

«Малюк на драйві»

«Форма води»



Кращий анімаційний короткометражний фільм

«Dear Baseball»

«Garden Party»

«Lou»

«Negative Space»

«Revolting Rhymes»



Кращий художній короткометражний фільм

«Dekalb Elementary»

«The 11 O'Clock»

«My Nephew Emmet»

«The Silent Child»

«All Of Us»



Кращий монтаж

«Дюнкерк»

«Малюк на драйві»

«Тоня проти всіх»

«Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі»

«Форма води»



Кращі візуальні ефекти

«Той, що біжить по лезу 2049»

«Зоряні війни: Останні джедаї»

«Конг Острів черепа»

«Планета мавп: Війна»

«Правоохоронці Галактики. Частина 2"



Кращий документальний повнометражний фільм

«Абакус»

«Ікар»

«Особи, села»

«Останні люди Алеппо»

«Стронг-Айленд»



Кращий короткометражний документальний фільмів

«Edith + Eddie»

«Heaven is a Traffic Jam on the 405»

«Heroin (e)»

«Knife Skills»

«Traffic Stop»



Кращий дизайн костюмів

«Примарна нитка»

"Красуня і чудовисько"

«Вікторія і Абдул»

«Форма води»

«Темні часи»



Кращий звуковий монтаж

«Той, що біжить по лезу 2049»

«Малюк на драйві»

«Зоряні війни: Останні джедаї»

«Форма води»

«Дюнкерк»



Кращий грим і зачіски

«Темні часи»

«Вікторія і Абдул»

«Чудо»



Читайте також:
Джаред Лето почав готуватися до зйомок "Мобіуса"
"Хижі птахи": стало відомо, хто зіграє Бетгьорл
Терон Еджертон на нових кадрах "Робін Гуд: Початок" (ФОТО)
"Всі знають": вийшов новий трейлер фільму Асгара Фархаді (ВІДЕО)
"Я люблю своїх шанувальників": опублікували посметрне відео Стена Лі

Оскар 2018