Multikino

Версія сайту: Рос | Укр

Лауреат Каннського кінофестивалю продає свою нагороду

Лауреат Каннського кінофестивалю продає свою нагороду

multikino.com, 08.06.2017 23:40, (прочит: 535 раз, коментовано: 0 раз)

Все заради того, щоб отримати гроші на новий фільм


Абделатіф Кешиш зараз займається монтажем стрічки Mektoub Is Mektoub, яка стане першою його роботою після «Життя Адель» 2013 року.

Після того як банк перекрив доступ режисера до раніше наданої кредитної лінії, Кешиш вирішив продати щось з наявних речей.

Серед заявлених лотів, за які він планує виручити гроші, є і отримана ним «Золота пальмова гілка» і олійні картини зі згаданого фільму. Таким чином Кешиш вирішив уникнути простою проекту, який міг би розтягнутися на досить тривалий час.

«Щоб зібрати необхідні кошти для завершення постпродакшену без подальших затримок, французька виробнича і прокатна компанія Quat'Sous виставляє на продаж пам'ятні речі, пов'язані з фільмом Кешиша. Запропоновані товари варіюються від "Золотої пальмової гілки" до масляних картин, які відігравали важливу роль в "Життя Адель"», - йдеться в офіційній заяві.

Представник режисера не уточнив, скільки грошей потрібно, щоб завершити фільм, пославшись на договір про нерозголошення, підписаний між фінансистами, що займаються угодою, і виробничою компанією. Сам Кешиш поки не дав офіційного коментаря з приводу ситуації, що склалася.

Читайте також:
Зак Ефрон на нових кадрах фільму про серійного вбивцю (ФОТО)
Аль Пачіно у першому трейлері "Патерно" (ВІДЕО)
Стало відомо, хто зіграє одну із сестер Пруетт у "Всі жінки відьми"
Рамі Малек на нових кадрах з "Богемської рапсодії" (ФОТО)
Фільм "Довлатов" отримав нагороду Берлінського кінофестивалю

Абделатіф Кешиш,