Multikino

Версія сайту: Рос | Укр

Стівен Керелл

... Кол Вівер

Джуліанна Мур

... Емілі Вівер

Емма Стоун

... Ханна

Райан Гослінг

... Джейкоб Палмер

Кевін Бейкон

... Девід

Усі творці


Це безглузде кохання (2011)

Crazy, Stupid, Love

Кіно

Тривалість

118 хв.

Країна

США

Прем`єра в Україні

2011-09-22 , Кіноманія

Прем`єра в світі

2011-07-28

Рейтинг фільму

0(0 голосів)

У Кола Вівера, пуританських поглядів сім'янина у віці "трохи за сорок», не життя, а мрія - гарна робота, прекрасний будинок, чудові діти і шлюб зі шкільною коханою. Але коли Кол дізнається, що його дружина Емілі зрадила йому і хоче розлучення, його «ідеальне» життя швидко руйнується. Гірше того, кажучи сучасною мовою, Кол, який вже кілька десятиліть не ходив на побачення, являє собою справжнього «лоха».

І ось, проводячи весь свій вільний час у барі в поганому настрої, нещасний Кол стає протеже чарівного («трохи за тридцять») гравця Джейкоба Палмера. Намагаючись допомогти Колу забути дружину і почати власне життя, Джейкоб відкриває йому очі на численні можливості, що відкриваються перед ним: кокетливі жінки, міцні напої і відчуття стилю, яке не можна знайти в дешевій перукарні чи магазині розпродажів.

Кол і Емілі - не єдині, хто шукає кохання, причому, можливо, зовсім не там, де потрібно: тринадцятирічний Роббі, син Кола, сходить з розуму по своїй сімнадцятирічній няні Джесіці, а та приховує свою закоханість в його батька. І незважаючи на новий вигляд і нові завоювання на любовному фронті, єдине, що Кол не може «піддати», - це власне серце, яке веде його туди, з чого все колись починалося.