Multikino

Версія сайту: Рос | Укр


Слуга государя (2007)

Sluga gosudarev

Кіно

Тривалість

115 хв.

Країна

Росія

Режисер

Олег Рясков

Прем`єра в Україні

2007-02-22

Прем`єра в світі

2007-03-09

Рейтинг фільму

8.94(102 голосів)

1709 рік. Європу роздирають міжусобні війни. Францією все ще править старіючий Людовик XIV, а подвиги мушкетерів ще не забуті. У Версалі двоє французьких дворян, посварившись через карточну гру, порушують існуючу заборону на дуелі і виявляються між в'язницею і плахою ката. Милістю короля страта замінена ссилкою «на користь держави».
Один з них повинен відправитися на службу до двору російського царя Петра Першого, інший - до двору шведського короля Карла XII, щоб шпіонити на користь Франції. Росія і Швеція знаходяться у стані війни, і герої повинні прибути до місць призначення якраз напередодні Полтавської битви. Проте виявляється, що ссилка - всього лише привід і насправді їм уготоване місце в перших рядах армій, що б'ються один проти одного. Щоб врятувати коханого, подруга одного з героїв йде на відчайдушний крок...
У Росії тим часом повзуть чутки про містичного чорного вершника, нібито причетному до зникнення людей. Проведене розслідування підтверджує, що загадкові появи містичного вершника - правда. Всі герої зустрінуться при найнесподіваніших обставинах, переживши немало небезпечних пригод. Але чим закінчиться ця зустріч? Адже вони дотепер вважають справу честі нескінченою.