Multikino

Версія сайту: Рос | Укр

Дженніфер Еністон

... Рейчл Керен Грін

Кортні Кокс

... Моніка Геллер

Ліза Кудроу

... Фібі Буффей

Метт ЛеБланк

... Джой Трібіанні

Меттью Перрі

... Чендлер Бінг

Усі творці


Друзі (1994)

Friends

Серіал ТВ

Жанр

Комедія

Тривалість

22 хв.

Країна

США

Прем`єра в світі

1994-09-22

Рейтинг фільму

9.93(327 голосів)

Рос Геллер: Рос брат Моніки. У нього диплом по палеонтології і працює в музеї. Його дружина з ним розвелася після того, як зрозуміла або придумала те, чтоона лесбіянка. Через це він постійно в контуженому стані.
Моніка Геллер: Моніка сестра Роса. Вона працює кухарем в ресторані Іррідіум на розі 65 і Бродвею. Моніка постійно ходить на побачення, але їй не везе. Якщо їй хтось починає подобатися, то він обов'язково зривається з гачка.
Чендлер Бінг: Чендлер - статист, але не дуже тримається за свою роботу. Проте, саме собою він одержує підвищення і стає менеджером. Його колеги по роботі вважають його блакитним. Мати Чандлера письменниця і пише новели про любов.
Джой Трібіанні: Він актор, що починає, якому завжди дають третьосортні ролі. Він знімався для реклами презервативів до кампанії проти Сніду, тепер його батько вважає, що він хворий. Його запрошували знятися на роль дупи Аль Пачино в бойовику, але він переграв цю роль і його звільнили.
Рейчл Керен Грін: Рейчл дуже незграбна дівчина, вона працює офіціанткою в каві і не хочетіметь нічого спільного з грошима свого батька. Рейчел постійно хтось запрошує на побачення, найбільше вона зустрічалася з італійцем якого не розуміла.
Фібі Буффей: Фібі постійно виходить за рамки розумного розуміння. Вона виглядає і поводиться не як все. Її мати покінчила самогубством, потім її хлопець покінчив самогубством, вона сама пройшла курс психотерапії. Вона массажистка, а в кафе завжди співає пісні про смерть.